Хочеш дізнатися, що ти їси? Держава подбала про це — 6 грудня 2018 року Верховна Рада України ухвалила Закон України 2639-VIII «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». Закон набув чинності відразу після опублікування, але основна його частина, відповідно до прикінцевих положень, починає діяти через півроку — тобто 6 серпня 2019 року.Вимоги щодо інформування про харчові продукти існували й дотепер, однак базувалися вони, швидше, на фундаменті нешанобливого ставлення до споживача: наприклад, маркування на етикетку наноситься такими дрібними літерами, що навіть людині з гострим зором важко розгледіти склад продукту, та й така інформація була далеко не повною…

Детальніше...

 

Тепер ваш смартфон зможе розмовляти з вами непомітно. 

Детальніше...

 

Американська компанія Bell Helicopter представила свій перший концепт пасажирського аеротаксі Nexus,

Детальніше...

 

Хай в році Новому чекають дива,
Від радості обертом йде голова!
Від успіху, від надзвичайних подій,
Шаленого щастя і здійснення мрій!
Зичимо сонця та світлих надій,
Миру й втіхи на кожному кроці,
А також здійснення планів і мрій
У прийдешньому Новому році!

 

Amazon планує впровадити свою технологію комп'ютерного зору, яка зараз працює в супермаркетах Amazon Go, в великі магазини - наприклад,

Детальніше...

 

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту розробили літак, здатний літати без будь-яких рухомих механічних частин.

Детальніше...

 

Найбільший в Ізраїлі роздрібний рітейлер Shufersal в найближчі три роки роботизує всі свої 272 магазина, купивши технологію у стартапа Trigo.

Детальніше...

 

Американська компанія Nikola Motor презентувала європейську версію першої гібридної вантажівки з автономним управлінням.

Детальніше...

 

Заселення в готель Henn na в околицях Токіо спочатку виглядає абсолютно так само, як у всіх інших країнах. Гості заносять речі і йдуть до ресепшену

Детальніше...

 

ЕСЛИ 

Вы делите лица на не на красивые и некрасивые, мужские и женские, взрослые и детские, 

А на физические и юридические, а также добросовестные и недобросовестные;

Вы знаете, что лица бывают еще и третьими;

Вы убеждены, что рамочный договор не всегда имеет отношение к изготовлению рам :), а товарищество на вере- это не религиозная секта;

Вам не кажется абсурдным выражение "бездокументраная ценная бумага", 

И если Вас совершенно не смутила длина этого предложения, то это поздоавление точно для Вас!

Основательного обогащения и личных неимущественных благ!

 

Американські молекулярні біологи з Університету Цинциннаті заявили, що їм вдалося вперше виростити стравохід зі стовбурових клітин людини.

Детальніше...

 

З точки зору класичної фізики, відомої нам ще з часів шкільної лави, звукові хвилі не є носієм маси.

Детальніше...

 

На сьогоднішній день варіантів оплати покупок існує чимало: від звичної «готівки», до розрахунку мобільним телефоном, відбитком пальця і ​​навіть - малюнком вен на долоні.

Детальніше...

 

Розвиток сучасної медицини сприяє не тільки створенню лікарських препаратів, а й дозволяє розробляти нові методи їх введення в організм.

Детальніше...

 

Компанія Citroen розробила окуляри, які призначені для поїздок і допомагають побороти так звану морську хворобу, яку відчувають у транспорті багато людей.

Детальніше...

 

Вчені з університету Мельбурну королівського технологічного університету розробили систему адаптивного тонування скла, яке не вимагає електрики, пише New Atlas.

Детальніше...

 

Японські інженери представили робота J-deite RIDE, який перетворюється на двомісний автомобіль.

Детальніше...