цілеспрямовано уповільнені, а потім принести вибачення за це перед обуреними користувачами і знизити ціну на заміну батареї для старих смартфонів на наступний рік. Але це ще не все. Як стало відомо, Apple зазнала поразки в багаторічній юридичної битві з італійської швейної компанією за бренд «Steve Jobs».
Як повідомляє The Verge, це почалося ще в 2012 році, коли брати Вінченцо і Джакомо Барбато з Італії дізналися, що Apple не зареєструвала торгову марку «Steve Jobs», і зробили це самі. Вони назвали свою компанію Steve Jobs з логотипом на основі логотипу Apple, тільки зображення укусу присутній в стилізованій букві «J» в назві Steve Jobs. Продукцію, що випускається одяг та аксесуари італійська компанія зараз пропонує під своїм брендом «Steve Jobs».
Як і слід було очікувати, Apple не влаштовувало, щоб хтось використовував ім'я її засновника для просування своєї продукції, тому з братами було розпочато судовий розгляд. Apple зосередилася насамперед на логотипі, але оскільки буква «J» не розглядається як їстівний предмет, суд не став вважати зображення укусу на ній як копію власного логотипу Apple.

Apple програла юридичну битву, і брати захистили своє право на використання бренду. Але неприємності Apple на цьому не закінчилися, оскільки бренд Steve Jobs не збирається обмежуватися випуском одягу та аксесуарів, і планує надалі розширити бізнес, налагодивши виробництво електроніки.

джерело: https://portaltele.com.ua