з вибитими на ньому літерами і цифрами. Однак тепер, завдяки американській компанії Reviver Auto, це вже не так.
Починаючи з цього року, власники автомобілів в Каліфорнії отримають 100 тисяч цифрових номерних знаків RPlate Pro, які фактично представляють собою невеликий дисплей. Він може відображати, власне, номерний знак автомобіля, на якому він встановлений, а також підключатися до інтернету, використовуючи систему управління на основі браузера RConnect.
Навіщо? Тому що розробники вважають, що звичайні номерні знаки нібито безнадійно застаріли і їх давно пора замінити сучасними цифровими пристроями. А ще тому, що на металевих пластинках, як ви розумієте, не можна показувати рекламу (пластикові рамки номерного знака з надрукованою рекламою автосалону - це несерйозно).

У просунутому номері RPlate Pro використаний монохромний дисплей, який не вимагає харчування при демонстрації статичного зображення і витрачає енергію тільки при його зміні. За екраном заховані керуюча електроніка і акумуляторна батарея. Вся конструкція захищена від механічного впливу, як запевняють розробники.
Номерний знак можна запрограмувати на демонстрацію різних повідомлень, аж до зовсім довільних. Завдяки підключенню до інтернету RPlate Pro зможе самостійно оплачувати парковку автомобіля і виконувати інші дії, пов'язані з реєстрацією автомобіля в тих чи інших сервісах. На припаркованому автомобілі варіантів ще більше.

Наприклад, екран номера може показувати час, що залишився до закінчення оплаченої парковки, крутити рекламні ролики і багато іншого. Крім Каліфорнії, новинкою зацікавилися також Арізона, Техас і Флорида. Вартість цифрового «чудо-номера» RPlate Pro компанія Reviver Auto поки не повідомляє.

джерело: https://www.popmech.ru