Після цього супермаркети працюватимуть за аналогією з Amazon Go - в них не буде касирів і охорони, а за боротьбу з крадіжками відповідатиме система розпізнавання осіб.
Trigo заснували колишні співробітники Google, Amazon і Apple, зараз у компанії є власний розумний магазин в Тель-Авіві і 7 млн ​​інвестицій від фондів Hetz Ventures і Vertex Ventures Israel.

Trigo, як і Amazon Go, використовує систему камер для відстеження покупок. Клієнти складають товари в спеціальні візки - в них встановлені сканери, який зчитують штрих-коди продуктів і виставляють рахунок на оплату.

Основний напрямок розвитку стартапу - продаж франшиз на перетворення будь-якого магазину середнього розміру в розумний. У франшизу входить комплект обладнання для створення розумного магазину, технологія штучного інтелекту для обліку покупок і місце на хмарному сервісі для зберігання даних. Вартість передплати не розкривається.

За рахунок роботизації магазинів Shufersal розраховує скоротити витрати на персонал, пише Venture Beat. Скільки співробітників буде звільнено в результаті перетворення магазинів ритейлера в розумні супермаркети, в компанії не уточнюють.

Amazon запустила свій перший повністю автоматизований магазин Amazon Go в Сіетлі на початку 2018 року. Перший робомагазін Amazon Go планували відкрити ще на початку 2017 року, але через технічні неполадки довелося з цим почекати. Тепер до кінця року компанія має намір відкрити ще кілька точок - в Чикаго і Сан-Франциско.

джерело: https://hightech.fm