Наші послуги - 2400 грн

додатково оплачується державний збір за оформлення сертифікату відповідності і протокол пожежних випробувань

Сертифікація засобів цивільного захисту

Засоби цивільного захисту підлягають сертифікації з метою підтвердження відповідності продукції технічним регламентам.

Сертифікат відповідності засобів цивільного захисту або сертифікат пожежної безпеки - це документ, що підтверджує відповідність продукції вимогам пожежної безпеки.

Згідно зі статтею 46 «Кодексу цивільного захисту» сертифікації підлягає наступна продукція: всі види аварійно-рятувальної, пожежної та спеціальної техніки та обладнання, що застосовуються для запобігання пожежам та їх гасіння, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Схеми сертифікації засобів цивільного захисту (протипожежної продукції)

Сертифікація засобів цивільного захисту (протипожежної продукції) проводиться за такими схемами:

-одиничний виріб - сертифікат відповідності на кожний виріб;

-партія продукції (виробів) - сертифікат відповідності на партію продукції (виробів) із зазначенням розміру сертифікованої партії;

-продукція, що випускається серійно - сертифікат відповідності терміном дії один рік ;

-продукція, що випускається серійно - сертифікат відповідності терміном дії до трьох років з урахуванням атестації виробництва ;

-продукція, що випускається серійно - сертифікат системи управління якістю та оцінки системи управління якістю строком дії 5 років.

Якщо ж продукція не потрапляє під оформлення сертифіката відповідності у сфері цивільного захисту, але виробник або заявник з власної ініціативи бажає підтвердити будь-які протипожежні властивості своєї продукції, він може отримати добровільний сертифікат або ж оформити протокол на протипожежні показники.

Для отримання пожежного сертифікату потрібно подати такі документи:

технічні умови на продукцію, для вітчизняного виробника (повинні бути зареєстровані до закінчення робіт з сертифікації);

- експлуатаційна документація;

- технічний опис продукції;

- зразки продукції.

Наші фахівці кваліфіковано дадуть відповідь на всі Ваші питання, допоможуть підготувати необхідний пакет документів, а також проконсультують щодо видів протипожежних випробувань.

тел: (044) 362-33-09, (099) 102-26-25, (096) 330-30-21