Сертифікати Укрсепро – від 4500 грн
Термін – 2-3 дні

В кожній країні існують правила за якими будь-яка продукція до того як вона потрапить на внутрішній ринок повинна пройти процедуру підтвердження відповідності тим чи іншим стандартам. В нашій правовій державі теж існує система підтвердження відповідності продукції.

Тобто є відповідні правила, за якими будь який виробник чи імпортер зобов’язаний пройти необхідну процедуру під назвою сертифікація.

Що це значить. Не лякайтеся, якщо Ви вперше почули це слово і не знаєте що це таке. А для тих, хто обізнаний, ми ще раз підтвердимо те що вони знають. І так.

Відповідно до Закону України «Про підтвердження відповідності» під сертифікацією розуміють процедуру, за допомогою якої визнаний в установленому порядку орган документально засвідчує відповідність продукції, систем якості, систем управління якістю, систем екологічного  управління,  персоналу встановленим законодавством вимогам.

На підставі позитивних результатів проведення процедури сертифікації акредитований орган у системі УКРСЕПРО заявникові видається сертифікат відповідності встановленого зразку.

Сертифікат відповідності – це документ, який підтверджує, що продукція відповідає встановленим вимогам конкретного стандарту чи іншого нормативного документа, визначеного чинним законодавством України.

На сьогоднішній день в Україні існує два види і чотири схеми сертифікації продукції/товарів.

До видів сертифікації відноситься: обов’язкова і добровільна  сертифікація.

Під обов’язкову сертифікацію підпадає продукції, що зазначена в Наказі Держспоживінспекції  України від 01.02.2005 року № 28 «Про затвердження Переліку продукції, що підлягає обов’язковій сертифікації в Україні».

1. Спеціальні засоби самозахисту

2. Мийні засоби

3. Трактори малогабаритні

4. Зварювальне обладнання

5. Велосипеди, коляски дитячі

6. Засоби охоронного призначення

7. Посуд з чорних та кольорових металів, фарфору, фаянсу

8. Продукція протипожежного призначення

9. Дорожні транспортні засоби, їх складові частини та приладдя

10. Техніка сільськогосподарська

11. Товари легкої промисловості

12. Харчова продукція та продовольча сировина

13. Нафтопродукти

14. Будівельні матеріали, вироби та конструкції

15. Труби та балони

16. Хімічні джерела струму

17. Техніка радіаційна

18. Зброя вогнепальна мисливська та спортивна, зброя холодна, конструктивно схожі зі зброєю, вироби для розваг та відпочинку

19. Арматура трубопровідна

20. Електричний транспорт

Всі інші товари/продукція підлягає добровільній сертифікації. Але пам’ятайте, що наявність сертифікату відповідності дає виробнику або постачальнику привілею ще раз довести споживачу, що дана продукція пройшла перевірку на відповідність її діючим стандартам, сприяє конкурентоспроможності та відкриває шлях для її реалізації на будь-які полиці магазинів, підприємств, установ.

І – сертифікат відповідності на партію. Тобто в сертифікаті вказується конкретна партія продукції, яка підлягає сертифікації;

ІІ – сертифікат відповідності на серію 1 рік. В цьому випадку сертифікат відповідності видається на конкретну продукцію, яку виробник або постачальник зможе реалізовувати продукцію протягом року на території України в необмеженій кількості.

ІІІ – сертифікат відповідності видається строком дії 2 (3) роки. Даний вид сертифікації передбачає обов’язків виїзд спеціаліста органу з сертифікації на підприємсто-виробника.

ІV – сертифікат відповідності строком дії 5 років. В цьому випадку сертифікації підлягає виробництво на систему управління якістю відповідно до ДСТУ ISO 9001-2001.

Розібратися з тим чи підпадає Ваша продукція під обов’язкову сертифікацію, зібрати необхідний пакет документів та отримати сертифікат відповідності допоможуть Вам наші спеціалісти, які допомогли виконати дану процедуру не одному заявнику.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами