Міжнародна передача товарів може здійснюватися суб’єктом здійснення міжнародних передач товарів або іноземним суб’єктом господарської діяльності за наявності у нього відповідного дозволу чи висновку Державної служби експортного контролю України.

– товари, що можуть бути використані у створенні звичайних видів озброєнь, військової чи спеціальної техніки;

– товари, що можуть  бути використані у створенні  ракетної зброї;

– товари, що можуть бути використані у створенні ядерної зброї;

– товари, що можуть бути використані у створенні хімічної зброї; 

– товари, що можуть бути використані у створенні бактеріологічної (біологічної) та токсичної зброї.

Дозвіл чи висновок на право здійснення міжнародних передач товарів, що контролюються, можуть бути генеральним або разовим. За відповідним рішенням Державної служби експортного контролю України дозвіл може бути надано на термін дії контракту, але в буд-якому випадку не більше як на 3 роки.

Слід зазначити, що дозвіл або висновок на право здійснення міжнародних передач товарів не підлягають передачі іншим суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності.

Для прийняття рішення щодо можливості надання дозволу і висновку на право здійснення міжнародних передач товарів суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності надсилає до Державної служби експортного контролю України заявку з великим переліком супровідних документів.

На Державну служба експортного контролю України при залученні фахівців інших міністерств, центральних органів виконавчої влади, установ, організацій і підприємств покладено повноваження по розгляду заяв на отримання дозволу/висновку на право здійснення міжнародних передач товарів, що контролюються.

45 днів – щодо експорту (реекспорту) товарів військового призначення;

30 днів – щодо експорту (реекспорту) товарів подвійного використання та тимчасового вивезення (ввезення) будь-яких товарів;

15 днів – щодо імпорту та транзиту товарів.

Але, до терміну розгляду заяв не зараховується час, необхідний для отримання додаткової інформації.

Ми будемо раді допомогти Вам надати послугу по отриманню дозволу/висновку Державної служби експортного контролю України.

Ми цінуємо Ваш час.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами