Термін оформлення 2 дні

(044) 362-33-09

Імпорт та транзит об’єктів регулювання (будь-яка рослина, продукт рослинного походження, місце зберігання, упаковка, засоби перевезення, контейнери, грунт та будь-які інші організми, об’єкти або матеріали, здатні переносити чи поширювати регульовані шкідливі організми) через територію України здійснюється за наявності карантинного дозволу. Карантинний дозвіл (КДІ) видається Головною державною інспекцією з карантину рослин.

Згідно визначення закріпленого Законом України «Про карантин рослин» від 30 червня 1993 року № 3348 -XII карантинний дозвіл (на імпорт або транзит) – офіційний документ, що дозволяє імпорт або транзит об’єктів регулювання відповідно до визначених фітосанітарних заходів.

Карантинний дозвіл на імпорт (КДІ) видається на платній основі.

Карантинний дозвіл на транзит не вимагається на об’єкти регулювання, які переміщуються транзитом територією України в герметичних, ізотермічних, ізольованих транспортних засобах, за умови, що опломбування, здійснене митним органом країни-експортера, є непошкодженим. Але слід зазначити, що дана норма не застосовується до реекспортних вантажів.

– заяву встановленої форми;

– копія документа, що підтверджує внесення плати за видачу карантинного дозволу;

– копія договору, згідно з яким здійснюється ввезення в Україну об’єктів регулювання.

Головна державна інспекція з карантину рослин протягом п’яти днів розглядає подані заявником або уповноваженою ним особою документи та видає карантинний дозвіл або надсилає обґрунтовану відмову в його видачі.

Карантинний дозвіл на імпорт (КДІ) видається на кожну заявлену партію об’єктів регулювання на строк не більше шести місяців.

Карантинний дозвіл на імпорт (КДІ) оформляється у двох примірниках: перший примірник видається заявнику, другий – зберігається в органі, який його видав, як документ суворої звітності.

Постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2007 № 705 затверджений чіткий Перелік об’єктів регулювання у сфері карантину рослин.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам оформити даний карантинний дозвіл. Звертайтесь і Ви тим самим заощадите свій час.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами