Вартість оформлення – 1000 грн, термін оформлення 4 тижні

(044) 362-33-09

речовини природного чи синтетичного походження, препарати, рослини, які становлять небезпеку для здоров’я населення у разі зловживання ними. Наркотичні засоби рослинного походження – похідні різних сортів конопель (анаша, марихуана, гашиш тощо), опійні препарати, кокаїн; синтетичні наркотики – це наркотики, синтезовані в хімічних лабораторіях (часто кустарних) з різних хімічних речовин (наприклад, перветин, метадон, фентаніл, фенамін, мелоквалон та ін.).

речовини природного чи синтетичного походження, препарати, природні матеріали, які здатні викликати стан залежності та чинити депресивний або стимулюючий вплив на центральну нервову систему або викликати порушення сприйняття, емоцій, мислення чи поведінки і становлять небезпеку для здоров’я населення у разі зловживання ними. До психотропних речовин відносять мескалін, амфетамін, барбітал, діазепам, феназепам, ЛСД тощо.

речовини та їх солі, що використовуються при виробництві, виготовленні наркотичних засобів і психотропних речовин. До прекурсорів відносять: ацетон, етиловий ефір, соляну кислоту, сірчану кислоту, толуол тощо.

Повний перелік наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів наведений у постанові Кабінету Міністрів України № 770 від 06 травня 2000 року.

Визначати наявність в продукції, що планується для ввезення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів покладено на Державну службу України з контролю за наркотиками.

В разі, якщо продукція, яка ввозиться на територію України не містить наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів та не потребує дозволу Державною службою України з контролю за наркотиками надається

лист про відсутність таких речовин.

Для отримання листа заявник повинен надати відповідний пакет документів.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам сформувати правильний пакет документів та отримати роз’яснювальний лист щодо наявності підконтрольних речовин у продукції, яка планується до ввезення.

 Час – найцінніший ресурс, що не відновлюється. Витрачайте його розумно.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами