Вартість оформлення – 1000 грн, термін оформлення 10 робочих днів

(044) 362-33-09

Суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють свою діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання підлягають реєстрації в Державних інспекціях з карантину рослин Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя. 

До об’єктів регулювання відносять – будь-яку рослину, продукт рослинного походження, місце зберігання, упаковка, засоби перевезення, контейнери, грунт та будь-які інші організми, об’єкти або матеріали, здатні переносити чи поширювати регульовані шкідливі організми.

– заяву встановленої форми;

– виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (оригінал або нотаріальна копія);

– копія зовнішньоекономічного контракту ;

– лист про діяльність підприємства і наявність складських приміщень;

– договір оренди або купівлі-продажу на складські приміщення.

За результатами розгляду наданих документів Державна інспекція з карантину рослин протягом 10 робочих днів приймає рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації суб’єкта господарської діяльності.

Рішення про відмову в реєстрації надається суб’єкту господарської діяльності в письмовій формі.

Після реєстрації суб’єктів господарської діяльності в Державній інспекції з карантину рослин вони вносяться до загальнодержавний реєстр , якої веде Головна державна інспекція з карантину рослин України .

Кожному суб’єкту господарської діяльності, включеному до Реєстру видається свідоцтва та присвоюється семизначний реєстраційний номер.

 Звертайтеся і фахівці нашої компанії кваліфіковано нададуть Вам допомогу у вирішенні даної задачі.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами