Вартість оформлення – 1500 грн. Термін оформлення 1 тиждень

(044) 362-33-09

У виняткових випадках право вільно залишити територію України може бути обмежено (ст. 33 Конституції України).

Випадки тимчасового обмеження права громадян на виїзд з України, а також  порядок розв’язання спорів у цій сфері визначені Законом України від 21 січня 1994 року № 3857-XII «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України».

– якщо діють неврегульовані аліментні, договірні чи інші невиконані зобов’язання до виконання зобов’язань або розв’язання спору за погодженням сторін у передбачених законом випадках, або забезпечення зобов’язань заставою, якщо інше не передбачено міжнародним договором України;

– якщо він ухиляється від виконання зобов’язань, покладених на нього судовим рішенням – до виконання зобов’язань;

– якщо щодо нього подано цивільний позов до суду – до закінчення провадження у справі.

Питання про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України при виконанні судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) вирішується судом за поданням державного виконавця. Суд негайно розглядає подання без виклику чи повідомлення сторін та інших заінтересованих осіб за участю державного виконавця. Ухвала суду про обмеження виїзду направляється на виконання до Державної прикордонної служби України (Стаття 377-1 Цивільного процесуального кодексу України).

У разі зняття з боржника усіх обмежень щодо виїзду за межі України необхідно звернутися до Державної прикордонної служби України для отримання листа, в якому зазначається, що всі обмеження зняті.

Звертайтеся до нас і наші фахівці допоможуть Вам отримати такий лист.

Час – найцінніший ресурс, що не відновлюється. Витрачайте його розумно.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами