Вартість оформлення – договірна. Термін оформлення 10 робочих днів.

(044) 362-33-09

лист-звернення, що містить дані про стан виконання зовнішньоекономічного договору (контракту) на момент звернення, із зазначенням суми заборгованості та обґрунтуванням необхідності продовження встановленого строку на певний період;

завірені в установленому порядку:

– копія зовнішньоекономічного договору (контракту), в якому зазначаються адреса та банківські реквізити іноземних контрагентів.

– копії документів, що підтверджують здійснення зовнішньоекономічної операції, зокрема платіжних банківських документів, довідок банків, вантажних митних декларацій, коносамента, актів приймання-передачі товару (виконання робіт, надання послуг).

Термін продовження розрахунків починається з 91-го дня, у разі звернення до Мінекономрозвитку поданого резидентом України пакета документів.

Так само слід зазначити, що резидент України зобов’язаний у письмовій формі повідомити свій комерційний обслуговуючий банк про звернення до Мінекономрозвитку для отримання висновку щодо продовження строків розрахунків за імпортною зовнішньоекономічної операції, оскільки комерційний банк є представником НБУ у сфері здійснення валютного контролю.

Мінекономрозвитку розглядає подані імпортером/експортером документи протягом 10 робочих днів після їх реєстрації і видає висновок або письмово відмовляє у його видачі із зазначенням підстави відмови.

Крім цього необхідно сказати, що Національний Банк України наділений повноваженнями визначати інші терміни розрахунків, ніж ті, які визначені в Законі України «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті».

Строки розрахунків за зовнішньоекономічними операціями можуть бути продовжені в разі виконання резидентами операцій за договорами: виробничої кооперації, консигнації, комплексного будівництва, тендерної поставки, гарантійного обслуговування, поставки складних технічних виробів і товарів спеціального призначення.

У разі порушення зазначених термінів з резидента України справляється пеня за кожний день прострочення у розмірі 0,3 % від суми недоотриманої виручки (вартості недопоставленого товару) та може бути застосована спеціальна санкція на заборону імпортно-експортних операцій..

 Звертайтеся до нас, і наші фахівці допоможу Вам оформити Висновок на продовження строків розрахунків за імпортною зовнішньоекономічної операції без будь-яких для Вас труднощів.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами