Вартість проведення заздалегідь пошуку –  від 800 грн. термін 7 робочих днів

(044) 362-33-09

До подачі заявки на реєстрацію знаку для товарів і послуг (торговельної марки) доцільно провести попередній патентний пошук. Такий патентний пошук надає інформацію щодо тотожних чи схожих позначень для зміни, у випадку необхідності, словесного позначення, яке буде реєструватись в якості торгової марки.

Попередній патентний пошук торговельної марки – це процедура пошуку раніше зареєстрованих і заявлених на реєстрацію товарних знаків, які тотожні або схожі із заявленою на пошук торговельною маркою своєю словесною або образотворчої частиною, або в цілому.

– неофіційний пошук – проводиться по відкритим базам даних ДП «Українського інституту промислової власності» спеціалістами нашої компанії. В процесі пошуку перевіряється тотожність чи схожість заявленого позначення до зареєстрованих в Україні знаків для товарів і послуг.

– офіційний пошук – його проведення здійснюється на підставі договору з Українським центром інноватики та патентно-інформаційних послуг. В процесі пошуку перевіряється тотожність чи схожість об’єкта пошуку до зареєстрованих чи заявлених на реєстрацію в Україні знаків для товарів і послуг, а також знаків для товарів і послуг зареєстрованих чи заявлених на реєстрацію в Україні згідно Мадридської процедури. За результатами пошуку заявник отримує звіт про пошук.

Вартість такого патентного пошуку оплачується Клієнтом окремо.

Наша компанія надає послуги по проведенню неофіційного патентного пошуку, забезпечує юридичний супровід процедури офіційного патентного пошуку, а також надає по результатам проведеного пошуку консультації та рекомендації щодо охорони прав клієнта на торговельну марку.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами