Ліцензія на імпорт лікарських засобів

Суб’єкти господарської діяльності, які проводять свою діяльність з імпорту лікарських засобів зобов’язані отримати відповідну ліцензію, яку видає Державна служба України з лікарських засобів.

Під імпортом лікарських засобів розуміють діяльність, пов’язану із ввезенням на територію України зареєстрованих лікарських засобів з метою їх подальшої реалізації або використання у виробництві готових лікарських засобів, включаючи: зберігання, контроль якості, випуск серії (підтвердження імпортером сертифіката якості, що видається виробником, та видача дозволу на випуск) та оптову торгівлю лікарськими засобами.

Для отримання ліцензії суб’єкт господарювання надає  наступні документи:

– заява;

– копія досьє імпортера, затвердженого суб’єктом господарювання;

Підставою для видачі ліцензії на імпорт лікарських засобів є наявність відповідної матеріально-технічної бази, кваліфікованого персоналу, а також умов щодо контролю за якістю лікарських засобів, що будуть ввозитися на територію України. Відповідність матеріально-технічної бази, кваліфікації персоналу, а також умов щодо контролю за якістю лікарських засобів, що будуть ввозитися на територію України підтверджується матеріалами перевірки.

Ліцензія на імпорт лікарських засобів видається на необмежений термін.

Слід зазначити, що ліцензія на імпорт лікарських засобів видається разом із додатком, у якому зазначаються перелік лікарських засобів, дозволених до імпорту ліцензіату.

Ліцензія на імпорт лікарських засобів видається на платній основі. Розмір плати за видачу ліцензії складає 17 грн.

Строк видачі ліцензії на імпорт лікарських засобів складає 10 днів. В даний строк не враховується перевірка складських приміщень.

Спеціалісти нашої компанії нададуть Вам кваліфіковану допомогу в отриманні ліцензії на імпорт лікарських засобів. Звертайтеся, ми будемо раді Вам допомогти. Ми цінуємо Ваш час.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами