Ось уже більше десяти років Законодавство України ввело таке поняття, як декларація відповідності.
Оформлення Декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки регулюється Постановою Кабінету Міністрів України «Порядок подання та реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки» № 440 від 5 червня 2013 року, що діє в редакції Постанови Кабінету Міністрів України № 80 від 14 лютого 2018 року.

Декларація дає право для початку експлуатації новостворених підприємств, а саме споруд, приміщень або їх частин.

Декларація не подається у випадках:
– коли торгова точка (кіоск, контейнер) розміщений згідно схеми, затвердженої з органом пожежного спостереження;
– коли користувачем нерухомого майна є орендар (при наявності цивільно-правового договору), з умовою, що власник уже зареєстрував Декларацію в Органі;
– коли використання об’єктів нерухомості, а саме – порядок прийому їх в експлуатацію, регулюється нормами чинного законодавства.
У всіх інших випадках Декларація заповнюється суб’єктом господарювання і подається в дозвільний орган.

У разі наявності високого рівня ризику, разом з декларацією необхідно подати позитивний висновок про результати експертизи протипожежного стану об’єкта декларування.
Наша компанія, використовуючи багаторічний досвід роботи, гарантує отримання Декларації в максимально короткий термін. Наші експерти зберуть для Вас необхідний пакет документів, комплексно і індивідуально підійдуть до питання Вашого підприємства. Все що Вам потрібно – всього лише зв’язатися з нашим експертом. Все інше ми зробимо за Вас.

Надаємо послуги з реєстрації Декларації по всій Україні!

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами