Наші послуги – від 2400 грн
додатково оплачується державний збір за оформлення сертифікату відповідності

Оцінка підтвердження відповідності продукції екологічним стандартам здійснюється відповідно до вимог визначених ISO 14024 (ДСТУ ISO 14024).

Екологічний сертифікат свідчить про використання чистих технологій виробництва у поєднанні з якісними екологічними та експлуатаційними перевагами конкретної продукції.

В разі, якщо Ви бачите продукцію марковану таким  знаком, то знайте, що вона пройшла екологічну сертифікацію за вимогами міжнародного стандарту ISO 14024 (ДСТУ ISO 14024) і має покращенні екологічні характеристики на відміну від інших товарів, що представлені на нашому ринку.

Слід відмітити, що екологічна сертифікація продукції є процедурою не обов’язковою.

До об’єктів сертифікації відносяться: харчові продукти, різноманітні товари та вироби, послуги, об’єкти нерухомості тощо.

Але є товари на які в будь-якому випадку не видається екологічний сертифікат. До них відносяться лікувальні засоби та тютюнові вироби.

– подається заявка встановленої форми;

– до заявки додаються документи, що підтверджують відповідність продукції екологічним стандартам;

– на підставі наданих документів проводиться їх правовий аналіз;

– за результатами позитивного розгляду видається екологічний сертифікат з можливістю надання права маркувати відповідну продукцію екологічним знаком.

Строк дії екологічного сертифікату складає до  3 років.

Строк та вартість проведення процедури екологічної сертифікації цілком залежить від складності дослідження життєвого циклу і технологічного процесу виробництва.

Звертайтесь і ми допоможе зробити Вашу продукцію більш конкурентоспроможною на будь-якому ринку світу.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами