Вже з 23 липня 2018 року набув чинності Закон України «Про енергетичну ефективність будівель». Закон регламентує обов’язкову сертифікацію енергетичної ефективності – вид енергетичного аудиту, під час якого здійснюється аналіз інформації щодо фактичних або проектних характеристик огороджувальних конструкцій та інженерних систем, оцінюється відповідність розрахункового рівня енергетичної ефективності встановленим мінімальним вимогам до енергетичної ефективності будівель та надаються рекомендації щодо підвищення рівня енергетичної ефективності будівель, що враховують місцеві кліматичні умови, є технічно та економічно обґрунтованими.

    Енергетичний аудит – (енергетичне обстеження) – визначення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів та розроблення рекомендацій щодо її поліпшення;

Підтвердженням проведення енергетичного аудиту є енергетичний сертифікат – електронний документ встановленої форми, в якому зазначено показники та клас енергетичної ефективності будівлі, наведено сформовані у встановленому законодавством порядку рекомендації щодо його підвищення, а також інші відомості щодо будівлі, її відокремлених частин, енергетичну ефективність яких сертифіковано.

Сертифікація енергетичної ефективності є обов’язковою для:
– об’єктів будівництва (нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту), що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками.
– будівель державної власності з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, які часто відвідують громадяни і у всіх приміщеннях яких розташовані органи державної влади;
– будівель з опалюваною площею понад 250 квадратних метрів, у всіх приміщеннях яких розташовані органи місцевого самоврядування (у разі здійснення ними термомодернізації таких будівель);
– будівель, в яких здійснюється термомодернізація, на яку надається державна підтримка та яка має наслідком досягнення класу енергетичної ефективності будівлі не нижче мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівлі.
З 1 липня 2019 року (імплементація Директиви 2010/31 / ЄС) сертифікація енергоефективності обов’язкова для об’єктів будівництва, будівель і частин будівель, що здаються в оренду на термін 1 року і ін., а також для багатоквартирних будинків та житлових комплексів.

Наше підприємство надає повний комплекс послуг щодо здійснення енергоаудиту як будівель і споруд, так і технологічних процесів виробництв.

Звертайтеся, ми будемо раді Вам допомогти. Ми цінуємо Ваш час.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами