Вартість оформлення включаючи усі збори – від 3500 Євро

(044)362-33-09

Сертифікат СЄ – документ, що підтверджує повну відповідність продукції європейським вимогам і стандартам. Основною вимогою, що пред’являється до продукції , що поставляється на територію Європейського союзу , є її цілковита безпека і нешкідливість для людей і навколишнього середовища. Вимоги до безпеки продукції закладені у відповідних Директивах ЄС і конкретизуються в гармонізованих європейських і міжнародних стандартах. Вся продукція, що реалізується на території Європейського Союзу повинна мати маркування СЕ (CE Mark).

Тобто, якщо на Вашій продукції відсутня це маркування, шлях до країн ЄС Вам закритий. Фахівці нашої компанії нададуть Вам повну інформацію з оформлення сертифіката відповідності СЄ. Необхідно відзначити, що сертифікат відповідності, отриманий в одній з країн Європейського Союзу, буде дійсний в усіх країнах Європейського Співтовариства. Процедура оцінки відповідності продукції має на увазі те, що Заявник повинен пройти певну процедуру з підготовки, подачі документів і отримання відповідного сертифіката СЄ і надалі нанесення на продукцію маркування СЕ (CE Mark).

 підготовка комплекту доказової документації (технічний файл) на продукцію;

 підготовка заяви на проведення процедури сертифікації;

– подача пакету документів в незалежний акредитований орган;

– проведення випробувань в акредитованій лабораторії для встановлення відповідних – характеристик продукції встановленим європейським нормам якості та безпеки;

 оформлення протоколів випробувань;

 відвідування виробництва, з метою посвідчення умов виробництва потрібним європейським стандартам нормам;

– оформлення сертифіката СЕ;

– маркування продукції знаком СЕ (CE Mark).

Будь-яке складне питання в руках професіоналів стає легко розв’язуваним завданням. Звертайтесь і Ви тим самим заощадите свій час.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами