Наші послуги – 2400 грн

додатково оплачується державний збір за оформлення сертифікату відповідності і протокол пожежних випробувань

Засоби цивільного захисту підлягають сертифікації з метою підтвердження відповідності продукції технічним регламентам.

Сертифікат відповідності засобів цивільного захисту або сертифікат пожежної безпеки – це документ, що підтверджує відповідність продукції вимогам пожежної безпеки.

Згідно зі статтею 46 «Кодексу цивільного захисту» сертифікації підлягає наступна продукція: всі види аварійно-рятувальної, пожежної та спеціальної техніки та обладнання, що застосовуються для запобігання пожежам та їх гасіння, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Сертифікація засобів цивільного захисту (протипожежної продукції) проводиться за такими схемами:

-одиничний виріб – сертифікат відповідності на кожний виріб;

-партія продукції (виробів) – сертифікат відповідності на партію продукції (виробів) із зазначенням розміру сертифікованої партії;

-продукція, що випускається серійно – сертифікат відповідності терміном дії один рік ;

-продукція, що випускається серійно – сертифікат відповідності терміном дії до трьох років з урахуванням атестації виробництва ;

-продукція, що випускається серійно – сертифікат системи управління якістю та оцінки системи управління якістю строком дії 5 років.

Якщо ж продукція не потрапляє під оформлення сертифіката відповідності у сфері цивільного захисту, але виробник або заявник з власної ініціативи бажає підтвердити будь-які протипожежні властивості своєї продукції, він може отримати добровільний сертифікат або ж оформити протокол на протипожежні показники.

Для отримання пожежного сертифікату потрібно подати такі документи:

– технічні умови на продукцію, для вітчизняного виробника (повинні бути зареєстровані до закінчення робіт з сертифікації);

– експлуатаційна документація;

– технічний опис продукції;

– зразки продукції.

Наші фахівці кваліфіковано дадуть відповідь на всі Ваші питання, допоможуть підготувати необхідний пакет документів, а також проконсультують щодо видів протипожежних випробувань.

тел: (044) 362-33-09, (099) 102-26-25, (096) 330-30-21

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами