Вартість оформлення включаючи усі збори – від 10 000 грн (044) 362-33-09

Свідоцтво про державну реєстрацію єдиного Митного Союзу (свідоцтво ЄврАзЕс ) – це офіційний документ, що підтверджує безпеку товару, який підлягає санітарно-епідеміологічному нагляду і гарантує його безпечне використання для здоров’я людини.
Свідоцтва про державну реєстрацію Митного союзу почали видавати тільки з 1 липня 2010 року у зв’язку зі вступом в дію Угоди Митного Союзу з санітарних норм. Свідоцтво про державну реєстрацію єдиного Митного Союзу є дійсним на території країн Митного союзу – Російська Федерація, Республіка Білорусь, Казахстан. Рішенням Комісії Митного Союзу від 28 травня 2010 р. № 299 затверджено «Єдиний перелік товарів, що підлягають санітарно-епідеміологічному нагляду (контролю) на митному кордоні і митній території митного союзу».
У розділі ІІ того ж Переліку перераховані товари підлягають державній реєстрації (що вперше виготовляються на митній території Митного Союзу, а також вперше ввозяться на митну територію Митного Союзу підконтрольні товари), тобто на товари зазначені в цьому Переліку і оформляється Свідоцтво про державну реєстрацію єдиного Митного Союзу.

1. Мінеральна вода (природна столова, лікувально-столова, лікувальна), бутильована питна вода, розфасована в ємності (у тому числі для використання в дитячому харчуванні), тонізуючі напої, алкогольна продукція, включаючи слабкоалкогольну продукцію, пиво.
2. Спеціалізовані харчові продукти, у тому числі продукти дитячого харчування, продукти для вагітних і годуючих жінок, продукти дієтичного (лікувального і профілактичного) живлення, продукти для харчування спортсменів; біологічно активні добавки до їжі, сировину для виробництва біологічно активних добавок до їжі, органічні продукти.
3. Харчові продукти, отримані з використанням генно-інженерно-модифікованих (трансгенних) організмів, у тому числі генетично модифіковані мікроорганізми.
4. Харчові добавки, комплексні харчові добавки, ароматизатори, рослинні екстракти в якості смакоароматичних речовин і сировинних компонентів, стартові культури мікроорганізмів та бактеріальні закваски, технологічні допоміжні засоби, в тому числі ферментні препарати.
5. Косметична продукція; засоби і вироби гігієни порожнини рота.
6. Дезінфікуючі, дезінсекційних та дератизаційні засоби (для застосування в побуті, в лікувально-профілактичних установах та на інших об’єктах (крім застосовуваних у ветеринарії).
7. Товари побутової хімії.
8. Потенційно небезпечні хімічні та біологічні речовини і виготовляються на їх основі препарати, що представляють потенційну небезпеку для людини (крім лікарських засобів), індивідуальні речовини (з’єднання) природного або штучного походження, здатні в умовах виробництва, застосування, транспортування, переробки, а також в побутових умовах надавати несприятливий вплив на здоров’я людини і навколишнє природне середовище.
9. Матеріали, обладнання, пристрої та інші технічні засоби водопідготовки, призначені для використання в системах господарсько-питного водопостачання.
10. Предмети особистої гігієни для дітей і дорослих; предмети дитячого побуту до трьох років: посуд та вироби, використовувані для харчування дітей, предмети по гігієнічному догляду за дитиною; одяг для дітей(перший шар).
11. Вироби, призначені для контакту з харчовими продуктами (крім посуду, столового приладдя, технологічного обладнання).

Слід зазначити, що дане Свідоцтво на відміну від санітарно-епідеміологічного висновку, що видається на 5 років, тепер видається на необмежений термін і діє по всій території Митного Союзу.
Наші фахівці кваліфіковано Вас проконсультують щодо формування необхідного пакету документів для отримання Свідоцтва про державну реєстрацію єдиного Митного Союзу.
Будь-яке складне питання в руках професіоналів стає легко розв’язуваним завданням. Звертайтесь і Ви тим самим заощадите свій час.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами