Вартість послуг договірна

Термін оформлення 7 календарних днів

Штриховий код – це найпоширеніша система ідентифікації товарів у всьому світі.

На території України передбачається обов’язкове маркування товарів штриховими кодами, котрі наведені у «Положенні про штрихове кодування товарів» Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України за № 255 від 20.08.2002 року, а саме, обов’язковому маркуванню штриховими кодами GS1 підлягають алкогольні напої та тютюнові вироби, примірники аудіовізуальних творів та фонограм, лікарські засоби та інші товари, маркування яких штриховими кодами передбачене чинними законодавчими актами України.

Однак ринок диктує нам свої умови і багато підприємств, які здійснюють оптово-роздрібну торгівлю зустрічаються з ситуацією, коли вимагають наявність штрих-коду не лише на той перелік товарів, який вказаний вище, але й на інші товари.

Для того, щоб отримати штрих-код, обов’язковою вимогою є членство в Асоціація товарної нумерації «ДжіЕс1 Україна». Відповідно до цього положення членство поділяється на 3 категорії:

До великих підприємств належать суб’єкти господарської діяльності обсяг валового доходу від реалізації продукції яких (робіт, послуг) за цей період перевищує суму, еквівалентну 500 000 євро за середньорічним курсом Національного банку України.

Платежі для таких підприємств складуть:

300 дол. США – вступний внесок;

200 дол. США – річний членський внесок;

20 дол. США – періодичний разовий внесок за реєстрацію 1 коду.

Для отримання штрих-кодів Заявнику цієї групи потрібні буде лише надати завірену печаткою заявника копію виписки з ЄДР або витягу з ЄДР (за умови, що витяг містить дані про реєстрацію, керівництво та стан юридичної особи).

Решту необхідних документів підготують наші спеціалісти на підставі наданих заявником даних.

До малих підприємств належать суб’єкти господарської діяльності обсяг валового доходу від реалізації продукції яких (робіт, послуг) за цей період не перевищує суму, еквівалентну 500 000 євро за середньорічним курсом Національного банку України.

Платежі для таких підприємств складуть:

150 дол. США – вступний внесок;

100 дол. США – річний членський внесок;

10 дол. США – періодичний разовий внесок за реєстрацію 1 коду.

Для отримання штрих-кодів Заявник цієї групи надає завірену печаткою заявника копію виписки з ЄДР або витягу з ЄДР (за умови, що витяг містить дані про реєстрацію, керівництво та стан юридичної особи).

Копію звіту про фінансові результати (форма № 2) за звітний фінансовий рік.

Решту необхідних документів підготують наші спеціалісти на підставі наданих заявником даних.

Платежі для цієї групи складуть:

50 дол. США – вступний внесок;

50 дол. США – річний членський внесок;

7 дол. США – періодичний разовий внесок за реєстрацію 1 коду.

 Для отримання штрих-кодів Заявник цієї групи надає завірену печаткою заявника копію виписки з Єдиного Державного Реєстру.

Решту необхідних документів підготують наші спеціалісти на підставі наданих заявником даних.

Строк оформлення штрих-кодів становить 7 днів.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами