Наша компанія пропонує послуги з підготовки необхідних документів та отримання Свідоцтва про належність палива до альтернативного. Це свідоцтво видається уповноваженим центральним органом виконавчої влади в Україні строком на два роки із занесенням інформації про таке паливо та його виробника в Реєстр альтернативних видів палива.

Для оформлення Свідоцтва потрібно надати експертний висновок про наявність ознак альтернативного виду палива. Така експертиза проводиться з метою перевірки відповідності палива вимогам Закону України «Про альтернативні види рідкого та газового палива», а також обов’язковим для кожного виду палива технічним показникам. Експертиза проводиться випробувальними лабораторіями, що мають атестат акредитації у системі сертифікації УкрСЕПРО і є сертифікованими на проведення робіт у сфері експертизи різних видів палива та можуть надавати експертні висновки щодо дослідженого палива.

Для проведення експертизи потрібно подати до лабораторії ідентичні між собою зразки палива (з метою проведення експертизи та для зберігання лабораторією у якості контрольного зразка у разі виникнення спірних ситуацій) та супровідні документи на це паливо (технічні умови, паспорт, відомості щодо екологічної та пожежної безпеки).

Ми можемо здійснити від Вашого імені всі дії, необхідні для проведення експертизи та отримання на її основі Свідоцтва про належність палива до альтернативного.

Також зверніть увагу!!!

Пунктом 15 підрозд. 4 Перехідних положень Податкового Кодексу тимчасово, до 1 січня 2020 року, звільнено від оподаткування податком на прибуток:

прибуток виробників біопалива, отриманий від продажу біопалива;

прибуток підприємств, отриманий ними від діяльності з одночасного виробництва електричної і теплової енергії з використанням біологічних видів палива та/або виробництва теплової енергії з використанням біологічних видів палива;

прибуток виробників техніки, обладнання, устаткування, визначених статтею 7 Закону України “Про альтернативні види палива” для виготовлення та реконструкції технічних і транспортних засобів, у тому числі самохідних сільськогосподарських машин та енергетичних установок, які споживають біологічні види палива, одержаний від продажу зазначеної техніки, обладнання та устаткування, що були вироблені на території України.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжіться з нами