Наші послуги – 5500 грн. (репеллентні)

Дез. засоби – від 15 тис. грн.

Термін 3-4 тижні

Державній реєстрації/перереєстрації підлягають усі засоби, які згідно чинного законодавства України відносяться до дезінфекційних засобів.

– “холодної” стерилізації виробів медичного та спеціального призначення;

–  дезінфекції рук медичного персоналу;

– профілактичної дезінфекції житлових, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщень, будівель і споруд, об’єктів на територіях населених пунктів, у місцях масового відпочинку та рекреаційних зонах, місцях для тимчасового проживання (готелі, кемпінги, гуртожитки тощо), на підприємствах торгівлі, громадського харчування, транспорті;

– промислової дезінфекції;

– миття і очищення в побуті та промисловості з дезінфекційними властивостями;

– дезінфекції повітря в приміщеннях, води (крім питної), промислових та побутових стоків;

– знищення переносників збудників інфекційних хвороб (інсектицидні);

– знищення синантропних комах у середовищі життєдіяльності людини;

– відлякування комах;

– знищення гризунів, які є джерелами та переносниками збудників інфекційних хвороб;

– деконтамінації шкіри рук персоналу підприємств харчової та переробної промисловості, громадського харчування, торгівлі;

– достерилізаційного очищення виробів медичного призначення;

– контролю за якістю стерилізації та достерилізаційного очищення виробів медичного призначення.

Тобто до перелічених вище дезінфекційних засобів відносяться ті засоби, що по своїй суті виконують функцію дезінфектора.

Будь-який суб’єкт господарювання, який має намір реалізовувати дезінфекційні засоби на території України повинен спочатку пройти державну реєстрацію цих засобів.

І тільки після виконання усіх необхідних процедур заявнику видається свідоцтво про державну реєстрацію дезінфекційного засобу.

Строк дії свідоцтва складає 5 років.

Для проходження процедури реєстрації/перереєстрації дезінфекційних засобів заявник повинен сформувати та надати відповідний пакет документів.

Спеціалісти нашої компанії допоможуть Вам сформувати правильний пакет документів та пройти реєстрації/перереєстрації дезінфекційних засобів у акредитованих на це Міністерством охорони здоров’я закладах без будь-яких ускладнень.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами