1 інгрідієнт- 600 грн.

Наші послуги – 1800 грн.

Термін – 1 тиждень

Телефонуйте зараз. Наші Фахівці Допоможуть Вам! (044) 362-33-09

У відповідності до нормативно-правової бази системи охорони здоров’я України та на виконання вимог  постанови Кабінету Міністрів України від 7 серпня 2013 року № 767 «Про затвердження Порядку віднесення харчових продуктів до категорії харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів і дієтичних добавок та їх державної реєстрації» всі заявники (виробники, постачальники) зобов’язані будуть пройти процедуру рецензування препаратів щодо віднесення до  категорії харчових продуктів спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продукти, дієтичних добавок (СХП), косметичних засобів по догляду за шкірою тощо. За замовленням заявника розробляються СХП цільового призначення. При цьому ураховуються побажання заявника щодо доступності до сировини для виготовлення СХП.

Це допомагає уникнути непорозумінь при отриманні санітарно-епідеміологічного висновку України або при оформленні документів під час проходження митного контролю продуктів чи препаратів іноземного виробництва.

При проведенні рецензування фахівцями ураховується нормативно-правовий регламент щодо віднесення препаратів до категорії СХП, відповідність вимогам санітарно-гігієнічного регламенту, особливостей використання  СХП, як допоміжних чинників повноцінного, дієтичного та оздоровчого харчування. У разі необхідності та за узгодженням із замовником, вносяться зміни до складу СХП, категорії споживачів, схем призначення та вживання, застережень, особливих рекомендацій тощо.

Особливо це стосується препаратів, що містять складові китайської, індійської, аюрведичної традиційної медицини, які імпортуються в Україну із країн Сходу, Англії, США, Німеччини.

Отримання такої рецензії допоможе Вам без будь-яких ускладнень пройти процедуру державної реєстрації спеціальних харчових продуктів у Міністерстві охорони здоров’я України.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами