СЕЗ На Будь-яку Продукцію -ціна договірна

Телефонуйте зараз. Наші Фахівці Допоможуть Вам! (044) 362-33-09

Кожна людина, заходячи в магазин, стикається з тим чи іншим продуктом, товаром, що виготовив або український виробник або іноземна компанія. І кожен їх нас хотів би , що б вся продукція, що з’являється у нас на прилавках в магазинах відповідала санітарним нормам затвердженим на законодавчому та нормативно-правовому рівні. З цією метою та на виконання Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» був затверджений Наказ МОЗ № 247 від 09.10.2000 року, яким регламентується проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи і за її результатами оформлення санітарно-епідеміологічного висновку на продукцію.

Що ж включає в себе поняття санітарно-епідеміологічний висновок або як іноді називають заявники гігієнічний висновок . До речі, чому використовується визначення « гігієнічний висновок» в побуті. Спочатку у вищезгаданому Наказі МОЗ поняття санітарно-епідеміологічного висновку було представлено, як санітарно-гігієнічний висновок .

І так за визначенням, висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи – це документ встановленої форми, що засвідчує відповідність (невідповідність) об’єкта державної санітарно-епідеміологічної експертизи медичним вимогам безпеки для здоров’я і життя людини, затверджується головним державним санітарним лікарем і є обов’язковим для виконання власником експертизи .

До об’єктів державної санітарно-епідеміологічної експертизи відноситься будь-яка діяльність, технологія, продукція та сировина, проекти будівництва, проекти нормативних документів, реалізація (функціонування, використання) яких може шкідливо вплинути на здоров’я людини, а так само діючі об’єкти та чинні нормативні документи, у випадках, коли їх шкідливий вплив встановлено в процесі функціонування (використання), а так само в разі закінчення встановленого терміну дії висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи .

Заявником державної санітарно-епідеміологічної експертизи можуть бути як власники об’єкта експертизи можуть бути як власники об’єкта експертизи , так і уповноважені ними особи.

За проведення санітарно-епідеміологічної експертизи та отримання відповідного висновку стягується плата. Розмір державних платежів залежить від виду продукції.

Також, хочемо звернути Вашу увагу, що на деякі групи товарів при ввезенні та/або реалізації їх на території України необхідно оформити сертифікати відповідності та/або декларації відповідності.

З даною послугою Ви можете ознайомитися в розділі сертифікат відповідності , декларація відповідності.

Наші фахівці кваліфіковано Вас проконсультують щодо формування необхідного пакету документів для отримання санітарно-епідеміологічного висновку .

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами