Відповідно до норм Цивільного Кодексу України під договором розуміють домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків.

Основним призначенням договору є врегулювання в межах закону поведінки людей.

Як у будь якого правового документу, так і у договору існують істотні умови згідно яких розробляється та укладається той чи інший документ, в нашому випадку це договір.

Договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору.

Істотними умовами договору є умови про предмет договору, умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди.

Ці всі дані та іншу інформацію можна знайти або у відповідних нормативно-правових актах України,  або в Інтернеті чи в інших виданнях.

Зараз багато компаній чи Інтернет-видань або друкованих видань на своїх сторінках друкують зразки будь-яких договорів. Не можна сказати, що це не легітимні договори, але є багато але у цих договорах.

По-перше, вони є шаблонними і не можуть враховують всі істотних умов, нюансів сторін укладає мого договору.

По друге, вони не містять всіх податкових нюансів, з якими може зіткнутися при перевірці одна чи обидві сторони договору.

Можна багато перелічувати всіх недоліки таких шаблонних договорів. Але ми не будемо це робити.

Ми запропонуємо для наших клієнтів індивідуальний підхід до розробки будь-кого з перелічених в Цивільному та Господарському Кодексах України договорів, а також зможуть розробити нестандартні договори, врахувавши при цьому всі побажання наших клієнтів. Звертайтеся, доручивши  цю роботу спеціалістам.

У Вас виникли питання? Будь-ласка зв’яжиться з нами